Bize Ulaşın

Telefon yoğunluğunun artması ve fazla zaman almasından dolayı artık mail ile iletişime geçilmektedir. Yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Maillerinize gün içinde cevap verilecektir.

Web Tasarım; firmanın vizyonunu, amacını temsil edecek görünümde, güncel bilgi veren, yeniliğe açık, sosyal paylaşım ağı takipçileri olan bir yapı da olmalıdır.

Ahmet Meriç

Rumeli Bilişim, Genel Koordinatör

Web Uygulamaları

Estetik, Dinamik, Güçlü ve Benzersiz Web Tasarım

Rumeli Bilişim web tasarım hizmetleri, özel, modern, hedeflerinize uyan, benzersiz web tasarım uygulamaları hazırlamaktadır. Sürekli yenilenen, güncel trendleri takip eden bir web tasarım şirketiyiz.

Görsel tasarımı, içerik ve kodlamayı bir birine uyan ve yakışan taslakla hazırlar, içeriğin bilhassa özgün olmasına dikkat ederiz. Anlatılmak isteneni belirgin kılacak şekilde oluşturur, görsel yapının ve dinamikliğin üstüne estetik bir görünüm kazanmasını sağlarız.

Web Tasarım Aşamaları;
Rumeli Bilişim web tasarım hizmetleri, kurumsal web tasarım veya e-ticaret sitesi istekleriniz için aşağıdaki gibi çalışma programı uygular.

  • Müşteri talebinin alınması
  • Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri
  • Çalışma akışının takdim edilmesi
  • Teklif hazırlama ve onaylama
  • Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti
  • Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması
  • Bilgi ve içeriğin girilmesi
  • Projenin yayın denemesi
  • Web sitenin yayınlanması
  • Genel kontrol ve hataların giderilmesi

Projenin küçükte olsa eksiklik yaşamaması için müşteri ve Rumeli Bilişim web tasarım hizmetleri ile koordineli çalışması, projenin daha sağlıklı bitmesini sağlayacaktır.

Bu çalışmanın bitmesi web tasarım projesinin önemli olan birinci adımıdır. Web sitesinin tasarlanması kafi olmamaktadır. Web tasarımı yanı sıra ileriye dönük güçlü ve yenilenebilir olmasını sağlayan iki hususu belirtelim.

Web sitesinin güncellenebilir olması, proje talep edildiğinde belirtilmesi şartıyla, Rumeli Bilişim web tasarım hizmetleri, görsel ve içerik yönetim sistemi kodlar ve bu panelden güncellemeler sağlanır. Ayrıca yapılan yönetim sistemleri hakkında eğitim de verilir veya ücret mukabilinde Web Tasarım şirketimizden bir Webmaster tahsis edilir, güncellemeler tarafımızca yapılır.

Web sitenin aktif rol almasını sağlayan en iyi yol, ziyaretçi trafiğinizin sürekli siteyi takip etmesi, yeni ve sosyal paylaşımlarınızı izlemesi, yanı sıra önemli olan internet reklamcılığı özelliklerinden yararlanmanızdır. SEO yani Arama motoru optimizasyonu sitenizin görünürlüğünü ve popüler olmasını hedefler.

Web Tasarımı başvurusu ile daha faydalı olacak bu çalışma, teklif alırken belirtilmelidir. İçeriklerin ve görsel resimlerin özgün tasarlanması bilhassa çok önemlidir. Doğal web tasarım arama sonuçlarında iyi sıralama almanızı sağlar.

Elbette SEO işlem gerektirir, anahtar kelime rekabetinin analizi öncelikli yapılır.. Rumeli Bilişim, başarılı çalışmalar yaptıysa da ilk sıra garantisi vermez. Çoğu kişi bu garantiyi sağlayamaz, şirketimiz kararlı ve istikrarlı bir çalışmadan da geri kalmaz.

Garantili sıralama reklam kısmı olan Google AdWords ile verilebilir. Daha fazla Arama motoru optimizasyonu bilgisi için SEO inceleyiniz.