İnteraktif E-Katalog

E-Katalog

Rumeli Bilişim web tasarım hizmetleri, firmaların internet üzerinden yayınladıkları ürün katalog hizmetini sunuyor.

Estetik dizayna sahip tasarımları; flash actionscript, jquery, javascript dillerinde kodlayıp tasarlıyoruz.

Bu uygulamanın giderek rağbet gördüğü ve el katalogların önüne geçtiği görülüyor. Yer kaplamayan, rahat incelenebilen ve sınırsız ürün eklenebilmesi sık kullanılmasının ifadesidir.

Şirketiniz için veya farklı alanda hizmet veren kurumunuza ürün tanıtımı yapmak için kullanılan e-katalog tasarımı sınırsız bilgi açıklamaları ve görsel resimler sunmanıza olanak verir. Güzel ve şık tasarıma sahip e-katalog hizmetini hareketli objelerle de tanıtmanıza imkan tanır. Estetik ve kaliteli çalışmalar hazırlayarak e-katalog ürün tanıtımını sağlıklı şekilde web sitenizde yayınlayabilirsiniz. İlgi çeken görünüme sahip, sıkıcı olmayan bilgiler ve resimler hazırlayarak, müzik eşliğinde e-katalog hazırlıyoruz. Müşterimize bu hizmeti verirken sınırsız sayfa ve görsel resimleri e-katalog içerisinde oluşturmayı sağlıyoruz.

Kolay çevrilebilen sayfalar hazırlayarak e-katalog bir çok özellikleri sunar. Bunlar e-katalog içerisindeki sayfanın sayısını girerek veya arama modülü ile kolayca bulunabilmesidir. Dinamik ve görsel zenginliğe sahip e-katalog tasarımları yapıyoruz. Düzenli olarak sayfa ekleme, görsel resim ekleme ve güncelleme gibi kolay kullanılan e-katalog tasarım çalışmaları hazırlıyoruz. Doğayı korumak için el kataloglarının terkedilmesini destekleyen firmamız e-katalog kullanılmasını tavsiye etmektedir.

Sizde yönetilebilir ve güncelenebilir e-katalog hizmeti kullanarak hem doğa sağlığına hem de fazla harcamaların önüne geçin. Nitekim web sitesi üzerinden yayınlanan e-katalog pek çok müşteriye ulaşmanızı ve ürünlerinizin tanıtımına ciddi getirisi olacaktır. Ayrıca el broşürlerinin pek kimse tarafından çok önemsenmediğini, hatta dağıtıldığında atıldığını da gözlemlemiş bulunmaktayız. Çevrenin ve şirketinizin kazanacağı en ideal seçim e-katalog çalışmasıdır. Özgün ve sürekli yenilenebilen e-katalog hizmeti daha cazip geliyorsa, doğru seçim yaptığınızı gösterecektir.

Sosyal Ağ

Facebook      
Tanıtım filmi izleyin, Paylaşımları takip edin

Bize Ulaşın

Telefon yoğunluğunun artması ve fazla zaman almasından dolayı artık mail ile iletişime geçilmektedir. Yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Maillerinize gün içinde cevap verilecektir.